KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899508
nr 1389 9508
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x65 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:21:33
1.000 kr
1.200 kr
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson